http://www.westcomtrade.ee/

Ehkki me võime olla harjunud, et klaas on pigem materjal akende valmistamiseks ja seejuures veel üsna habras, on tehnoloogia areng ka klaasi tundmatuseni muutnud ning loomulikult ainult paremuse suunas. Tänapäeval võib julgelt väita, et klaas on tulevikumaterjal. Ka oma ümbruses näeme üha enam klaasi kõikvõimalikes kasutustes.

Solarise keskuses võib leida klaasist põranda, millel kõndimine ehk igaühele kõige ohutum tegevus ei tundu, kuigi kartmiseks pole mingit põhjust - see põrand peaks vastu ka maailma kõige paksema inimese tantsule. Ka Tallinnaski kõrguvate kõrghoonete fassaadid on klaasist, rääkimata klaasi ulatuslikust kasutamisest teistes riikides. Klaasist on kaubanduskeskuste uksed, mis oma täiuslikkuses on olnud osapooleks nii mõneski kokkupõrkes mõttessevajunud külastajaga. Klaasist on meie praeahjude uksed, et saaksime kookide-kringlite valmimist jälgida. Klaasist on isegi mälestussammas, mis Vabaduse väljakul vahelduva eduga pimeduses särab.

See kõik tõestab ilmekalt, kui universaalne materjal on klaas. Vastupidav, turvaline, praktiline ja ületamatu oma unikaalses elegantsis. Ühestki teisest materjalist ei saa teha midagi samaväärset - midagi, mis oleks samal ajal äärmiselt meeldiv ja täiesti kasutatav.

Sellest, miks klaasi kasutada tasub, loeb lehelt "Miks klaas?" ning erinevatest klaasidest ja nende omadustest saad rohkem teada vajutades viita "Klaasi tüübid".