http://www.westcomtrade.ee/

WESTCOM TRADE OÜ asutati 2006. aastal ja esialgu oli meie peamiseks tegevusalaks vahendustegevus, millest suure osa moodustas klaasiga seonduv. Aja möödudes hakkasime tegelema üha rohkem ka klaasprojektide elluviimisega, mistõttu 2010. aasta sügisel otsustasimegi peaasjalikult klaaslahenduste pakkumisele keskenduda ja hakata oma teenuseid arusaadavuse huvides pakkuma kaubamärgi WT Klaas nime all. Oleme oma tegevuses nii tublid olnud, et 2008. aastal pärjati meid Eduka Eesti ettevõtte tiitliga.

Kuid see ei tähenda, et oleksime loorberitele puhkama jäänud. Meie missiooniks on endiselt tagada kõigile sõbralik teenindus, laitmatu kvaliteet ja loomulikult rahulolust muhelema panevad klaaslahendused. Soovime, et WT Klaas oleks nimi, mis sümboliseerib meeldivat ja asjalikku koostööpartnerit, kelle peale võib kindel olla.

Parimate tulemuste tagamiseks püüame ennast järjekindlalt kursis hoida uute tehniliste lahenduste ja trendidega klaasimaailmas. Lisaks sellele kindlustab kvaliteeti meie hindamatu kogemustepagas - meie meeskonna tugisambad on klaasiga professionaalsel tasemel tegelenud juba rohkem kui 17 aastat!

Parimad lahendused parimatele ideedele - WT Klaas!